SZUKAJ

KATALOG

Rozwiń podkategorie

nr kat.: UTV-2101_

Uchwyt do TV LCD czarny 30"-60"

Uchwyt do TV LCD czarny 30"-60"

Uchwyt do TV LCD czarny do ekranów o przekątnej od 30" do 60"

Uniwersalny uchwyt ścienny przeznaczony do montażu telewizorów LCD i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 60kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 30" do 60"
-  Mocowanie ekranów w standardzie VESA max 600×400
-  Maksymalny rozstaw otworów w TV w poziomie 70cm, w pionie 40cm
-  Regulacja w pionie od 0 do 15°
-  Cechuje go bardzo prosty montaż oraz solidna konstrukcja, która utrzyma ekran do 60kg.
-  Po montażu uchwytu odległość od ściany wynosi około 4cm.
-  Montowany na cztery śruby (w komplecie). Możliwy jest montaż produktu na ścianach betonowych i drewnianych (musi być przykręcony do belek). Dla łatwiejszego montażu uchwyt wyposażony w poziomicę.
-  Uchwyt został wyposaży w akcesoria montażowe oraz schematy i instrukcje. W zestawie komplet śrub, podkładek i kołków montażowych.
-  Montaż na ścianie sprawia, ze telewizor LCD wisi płasko niczym obraz. Jednocześnie, takie rozwiązanie zwiększa ilość wolnego miejsca i poprawia komfort oglądania dla użytkownika.


Waga 3.10 kg


Pomimo dołożenia wszelkich starań dane techniczne oraz wygląd produktu prezentowany na zdjęciach mogą ulec zmianie bez wczeœniejszego powiadomienia. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwoœci prosimy o kontakt z firmą.


AKTUALNOŚCI

Pracujemy Pn-Pt 9:00 - 17:00

DOSTAWA
NA WOLUMEN

Jeździmy co dwa tygodnie.
Najbliższy wyjazd:

14.10.2018r

Następny:
28.10.2018

Developed by Trans-Tel